Sin categoría

GALICIA ACUDE O CTO. DE ESPAÑA SÉNIOR DE LOITAS OLÍMPICAS

A selección Galega de Loita acude os campionatos de España sénior de Loitas Olímpicas que terán lugar no CAR Infanta Cristina de San Javier (Murcia), os vindeiros 28 e 29 de Maio do 2021.

Galicia acude con unha selección nutrida, froito do traballo dos Clubs, que mantiveron a actividade en esta etapa difícil para a sociedade.

O combinado Galego, participará con un total de 13 mulleres e 23 homes, para competir nas 3 modalidades Olímpicas. Estarán dirixidos por 6 técnicos e o Colexio Galego de Árbitros, contará coa presenza de 5 colexiados.

As participantes en Loita Feminina son:

76 NOELIA LALÍN CANDA KELTOI FEMENINA
50 ALINA GRADINARU AYUDE FEMENINA
76 NEREA IGLESIAS CAMPOS AYUDE FEMENINA
59 AIMARA OSCO ABREU CIUDAD DE VIGO FEMENINA
57 LUANA FIGUEIRIDO EL CASTRO FEMENINA
65 NEREA PAMPÍN BLANCO KELTOI FEMENINA
62 LYDIA PÉREZ TOURIÑO PONTEVEDRA FEMENINA
50 ELISABETH RODRÍGUEZ SAN IGNACIO FEMENINA
59 JUDIT PÉREZ SAN IGNACIO FEMENINA
65 CRISTINA RODRÍGUEZ SAN IGNACIO FEMENINA
68 VANESA MUIÑOS SAN IGNACIO FEMENINA
72 MARTA REY SAN IGNACIO FEMENINA
72 SABELA CHAN MARCOS LUGO FEMENINA

Os participantes en Libre Olímpica son:

61 MIGUEL CARAMÉS KUZUSHI LIBRE
61 DAVID GONZÁLEZ SABARIS LIBRE
65 YASINE FOUZI KELTOI LIBRE
65 DIEGO OTERO SABARIS LIBRE
65 SAMUEL GARCÍA MIRAGAYA VILALBA LIBRE
70 SAUL BELLO ÁLVAREZ SAN IGNACIO LIBRE
74 PABLO GARCIA GARCÍA PONTEVEDRA LIBRE
74 RAFAEL ÁLVAREZ SAN IGNACIO LIBRE
79 ELISEO PERMUY KELTOI LIBRE
79 CHRISTIAN SUÁREZ SABARIS LIBRE
79 JAVIER PÉREZ SAN IGNACIO LIBRE
79 PABLO CHAO DURÁN VILALBA LIBRE
86 DAMIÁN IGLESIAS VILELA KELTOI LIBRE
86 JOSE LUIS PUENTES VILALBA LIBRE
92 MARTÍN VÁZQUEZ RÁBADE LIBRE
92 JAVIER ROUCO VILALBA LIBRE
97 SANTIAGO SÁNCHEZ VARELA KELTOI LIBRE
125 JOSE CUBA VÁZQUEZ VILALBA LIBRE

Os participantes en Loita Grecorromana son:

130 NICOLÁS LÓPEZ GREDILLA LUGO GRECO
87 JONATHAN PERNAS RÁBADE GRECO
82 PABLO FERNÁNDEZ SAN IGNACIO GRECO
67 JESÚS ALVES SAN IGNACIO GRECO

Os técnicos Galegos serán:

LUCHA MARCOS MIRAGAYA PONTEVEDRA TÉCNICO
SAMBO ANDRÉS SENÍN SENÍN TÉCNICO
LUCHA PABLO PINTOS FGL TÉCNICO
LUCHA ELADIO BELLO SAN IGNACIO TÉCNICO
LUCHA SERGEY PRIADUM VILALBA TÉCNICO
LUCHA RUBÉN MÉNDEZ KELTOI TÉCNICO

Os colexiados que participan serán:

LUCHA ÁNGEL AMOR FGL ÁRBITRO
LUCHA MARCOS ARAUJO FGL ÁRBITRO
LUCHA JORGE GARRIDO FGL ÁRBITRO
LUCHA AARON BELLO FGL ÁRBITRO
LUCHA NEREA VILA FGL ÁRBITRO

Agardamos que teñan a mellor das sortes!!!

 

4G8A1502
Anterior

NEREA PAMPÍN 5ª CLASIFICADA NO EUROPEO U23 DE LOITAS OLÍMPICAS

Seguinte

Esta é a nova máis recente

Fegaloita

Fegaloita

Sen comentarios

Deixa o teu comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos necesarios están marcados *

Puedes usar las siguientes etiquetas y atributos HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>