Sin categoría

3 OUROS, 4 PRATAS E 11 BRONCES NO CESA 2020

Moi bos resultados das seleccións Galegas escolares e cadetes de Loitas Olímpicas, nos pasados CESA de Loita, celebraodos en Gijón (Asturias), durante o 6 e 7 de Marzo.

Galicia acadou un total de 3 Ouros, 4 Pratas e 11 Bronces, con un salientable éxito colectivo.

Os resultados obtidos foron:

Resultado Apellidos, nombre Federación Club Deportes Categorias Pesos
Iglesias Campos, Nerea Federación Gallega CLUB DE LUCHA AYUDE Lucha Femenina Cadetes-2019 73
Caparros Dieguez, Gonzalo Federación Gallega CLUB DE LUCHA ATILA Lucha Grecorromana Escolares-2019 62
Silva Lage, Alex Federación Gallega CLUB DE LUCHA KELTOI Lucha Grecorromana Escolares-2019 75
Ayude Pallas, Nahum Federación Gallega CLUB DE LUCHA AYUDE Lucha Grecorromana Cadetes-2019 71
Grediaga Seara, Carlos Federación Gallega CLUB DE LUCHA ATILA Lucha Grecorromana Cadetes-2019 92
Iemma, Alessandro Federación Gallega CLUB DE LUCHA CIUDAD DE VIGO Lucha Libre Masculina Cadetes-2019 48
Bello Alvarez, Moises Federación Gallega CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO Lucha Libre Masculina Escolares-2019 75
Osco Abreu, Aimara Federación Gallega CLUB DE LUCHA CIUDAD DE VIGO Lucha Femenina Cadetes-2019 57
Silva Lage, Alex Federación Gallega CLUB DE LUCHA KELTOI Lucha Grecorromana Cadetes-2019 80
Bello Alvarez, Saul Federación Gallega CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO Lucha Libre Masculina Cadetes-2019 65
Fojaco Fernandez, Jesus Andres Federación Gallega CLUB DE LUCHA SABARIS Lucha Libre Masculina Cadetes-2019 92
Garcia Garcia, Sergio Federación Gallega CLUB DE LUCHA EL CASTRO Lucha Libre Masculina Cadetes-2019 80
Leivas Lopez, Anton Federación Gallega CLUB DE LUCHA LUGO Lucha Libre Masculina Cadetes-2019 55
Alvarez Posada, Xacobe Federación Gallega CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO Lucha Grecorromana Escolares-2019 68
Borrajo Alonso, Rafael Federación Gallega CLUB DE LUCHA ATILA Lucha Grecorromana Escolares-2019 57
Grediaga Seara, Carlos Federación Gallega CLUB DE LUCHA ATILA Lucha Grecorromana Escolares-2019 85
Vazquez Coelho, José Federación Gallega CLUB DE LUCHA KELTOI Lucha Grecorromana Escolares-2019 52
Santiso Penas, Manuel Federación Gallega CLUB DE LUCHA KELTOI Lucha Libre Masculina Escolares-2019 41
Jimenez Garrido, Naiara Federación Gallega CLUB DE LUCHA KUZUSHI Lucha Femenina Escolares-2019 46
Alvarez Posada, Xacobe Federación Gallega CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO Lucha Grecorromana Cadetes-2019 71
Caparros Dieguez, Gonzalo Federación Gallega CLUB DE LUCHA ATILA Lucha Grecorromana Cadetes-2019 65
Fernandez Lopez, Ares Federación Gallega CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO Lucha Libre Masculina Escolares-2019 85
Bravo Gonzalez, Raquel Federación Gallega CLUB DE LUCHA ATILA Lucha Femenina Cadetes-2019 46
Fernandez Prado, Jennifer Federación Gallega CLUB DE LUCHA CIUDAD DE VIGO Lucha Femenina Escolares-2019 42
Garcia Alonso, Carmen Federación Gallega CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO Lucha Femenina Escolares-2019 50
Gonzalez Rodriguez, Manuel Federación Gallega CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO Lucha Libre Masculina Cadetes-2019 55
Leon Vaz, Lucia Federación Gallega CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO Lucha Femenina Cadetes-2019 69
Leon Vaz, Lucia Federación Gallega CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO Lucha Femenina Escolares-2019 70
Santervas Beiro, Hugo Federación Gallega CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO Lucha Libre Masculina Cadetes-2019 80
Cabreira Gonzalez, Lois Federación Gallega CLUB DE LUCHA SABARIS Lucha Grecorromana Escolares-2019 62
Fernandez Mato, Unai Federación Gallega CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO Lucha Libre Masculina Escolares-2019 62
Lomba Luis, Anxo Xoaquin Federación Gallega CLUB DE LUCHA SABARIS Lucha Libre Masculina Escolares-2019 38
Fouzi, Yassine Federación Gallega CLUB DE LUCHA KELTOI Lucha Grecorromana Cadetes-2019 65
Lesta Pereira, Raul Federación Gallega CLUB DE LUCHA PONTEVEDRA Lucha Libre Masculina Cadetes-2019 71
10º Cabreira Gonzalez, Lois Federación Gallega CLUB DE LUCHA SABARIS Lucha Grecorromana Cadetes-2019 60
10º Palacios Gonzalez, Miguel Federación Gallega CLUB DE LUCHA STELLAE Lucha Libre Masculina Escolares-2019 52
10º Troncoso Mariño, Mateo Federación Gallega CLUB DE LUCHA SAN IGNACIO Lucha Libre Masculina Escolares-2019 57
11º Martinez Ferreira, Breixo Federación Gallega CLUB DE LUCHA SABARIS Lucha Libre Masculina Cadetes-2019 60
11º Piñeiro Pereira, André Federación Gallega CLUB DE LUCHA PONTEVEDRA Lucha Libre Masculina Escolares-2019 48
63 puntos Federación Gallega Escolar libre Olímpica
110 puntos Federación Gallega Escolar Grecorromana
41 puntos Federación Gallega Escolar Femenina
84 Puntos Federación Gallega Cadete Libre Olímpica
67 Puntos Federación Gallega Cadete Grecorromana
59 Puntos Federación Gallega Cadete Femenina
ESCOLAR LIBRE ESCOLAR GRECO ESCOLAR FEMENINA
SAN IGNACIO ATILA 13º SAN IGNACIO
18º KELTOI KELTOI 15º KUZUSHI
23º SABARIS 11º SAN IGNACIO 16º CIUDAD DE VIGO
25º STELLAE 13º SABARIS
26º PONTEWVEDRA
CADETE LIBRE CADETE GRECO CADETE FEMENINA
SAN IGNACIO ATILA AYUDE
18º CIUDAD DE VIGO AYUDE 10º CIUDAD DE VIGO
20 LUGO KELTOI 14º ATILA
20º EL CASTRO 11º SAN IGNACIO 15º SAN IGNACIO
21º SABARIS 14º SABARIS
24º PONTEVEDRA
cartel-oficial-campeonato-de-espana-2020-pequeno_15822800671
Anterior

GALICIA ACUDE O CESA 2020 EN GIJÓN

Seguinte

Esta é a nova máis recente

Fegaloita

Fegaloita

Sen comentarios

Deixa o teu comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos necesarios están marcados *

Puedes usar las siguientes etiquetas y atributos HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>